Publikacje

Oferta sprzedaży udziałów spółki działającej w branży językowej

Nasza partnerska firma - Centrum Konsultingu Business Expert sp. z o.o. sp. k. reprezentuje udziałowców jednego z wiodących polskich przedsiębiorstw branży językowej, zamierzających zbyć całość lub część posiadanych przez siebie udziałów.

Spółka funkcjonuje na rynku kompleksowych usług językowych, obejmujących przede wszystkim szkolenia w zakresie języków obcych oraz tłumaczenia. Na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat, Spółka uzyskała pozycję jednego z ogólnopolskich liderów tej branży. Dysponując specjalistyczną wiedzą z zakresu kursów językowych oraz tłumaczeń, a także wykorzystując w szerokim zakresie nowoczesne technologie, Spółka jest w stanie oferować usługi najwyższej jakości, pozostając przy tym bardzo konkurencyjną pod względem terminowości i cen świadczonych usług.

Struktura organizacyjna podmiotu jest zorganizowana w sposób nowoczesny, opierając się na niewielkim zespole stałych pracowników i dużej grupie partnerów (lektorów, tłumaczy, dostawców, wykonawców i podwykonawców). Służy temu sieć kontaktów i relacji budowanych i rozwijanych przez lata wraz ze wzrostem pozycji konkurencyjnej na rynku usług językowych. Całością działalności szkoleniowo-tłumaczeniowej zarządza stały zespół kierowników projektów.

Dzięki tego rodzaju organizacji, Spółka z jednej strony ponosi niskie koszty stałe (co pozwala na ograniczenie ryzyka gospodarczego w czasach spowolnienia gospodarczego), a z drugiej strony jest w stanie realizować nawet największe projekty w wymaganych przez zamawiających terminach. Spółka skutecznie pozyskuje duże i długoterminowe zamówienia publiczne, a także zapewnia profesjonalną stałą obsługę setkom wymagających klientów korporacyjnych, powiązanych z nią umowami o stałą współpracę.

Jakość usług świadczonych przez przedsiębiorstwo jest potwierdzona certyfikatami zgodności z normami ISO. Spółka jest członkiem prestiżowych międzynarodowych stowarzyszeń a także laureatem wielu prestiżowych konkursów, wyróżnionym w licznych rankingach.

Spółka jest w stanie generować przychody na poziomie przekraczającym 6 mln PLN rocznie, przy zyskowności netto oscylującej wokół 15%. Skala jej obrotów systematycznie wzrasta, osiągając obecnie, w stosunku do 2005 r. dynamikę na poziomie ponad 300%. W tym samym okresie Spółka wygenerowała ponad 6 mln PLN zysku netto, co daje kwotę ponad 1 mln PLN rocznie.

Udziałowcy Spółki są zainteresowani przede wszystkim zbyciem na rzecz inwestora 100% swoich udziałów. W rachubę wchodzi jednak także zbycie mniejszego pakietu udziałów – w zależności od zaproponowanych przez potencjalnego inwestora warunków transakcji.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat zbywanego podmiotu, prosimy o kontakt emailowy pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. albo telefoniczny pod numerem telefonu 61 852 12 78.